10 Aralık 2013 Salı

Yeni yıl güzelliği için CITYBEAUTY’den özel bakımlar


Uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel uygulamalarıyla hizmet veren CITYBEAUTY, yılbaşına özel kampanyası ile yeni yılı yenileyerek karşılamak isteyenlere cazip bir kampanya sunuyor. 15 Aralık 15 Ocak tarihleri arasında, Sindirella bakımını ya da Lymphobiony L 300 uygulamasını tercih edenler, her 150 TL'lik alışverişlerinde 50 TL’lik hediye çeki kazanıyor.

Dış etkenlere ve yaşa bağlı olarak ciltte oluşan kırışıklıklar, lekeler, ince kırmızı damarlanmalar, sarkmalar rahatsız ediyorsa yeni yıl bu sorunlardan kurtulmak için ideal bir zaman. Yeni yılı canlı, taze, sağlıklı bir cilt ve yenilenmiş bir görünümle karşılamak isteyenler için CITYBEAUTY iki özel bakım sunuyor: Sindirella Bakımı ve Lymphobiony L 300.

4 adımda pürüzsüz, genç görünüm…
Lymphobiony L 300 (Ameliyatsız Yüz Germe): Farklı programları ile her türlü ihtiyaca cevap veren Lymphobiony L 300 ile gerçekleştirilen bakımlar sonucunda yüz ve boyun bölgesinde kısa sürede gözle görülür sonuç elde ediliyor. İnovasyon ödülüne sahip olan Lymphobiony L 300 ile 4 ayrı fonksiyon bir cihazda toplanıyor:

1. Toksin Atımı: Titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıkları ile cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getiriliyor. Bu sayede toksinlerin atılımını sağlayan lenf sistemi harekete geçiriliyor. 2. Peeling: Ultrasonik titreşimler ile cilt fazla sebumdan (Yağ bezi salgısı), ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan nazikçe arındırılıyor. Yüzey mikro titreşimi, cildin keratin tabakasını soyuyor ve hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor. 3. Elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşiyor. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılması ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesi sağlanıyor. Böylelikle ciltte yeniden şekillenme ve sıkılaşma gerçekleşiyor. 4. Lazer: Lazer ışığı hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikliyor. Hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde ediliyor. Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin liflerin sentezini sağlıyor. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşuyor.

Uygulamalarda kullanılan özel olarak hazırlanmış iyon yüklü profesyonel kozmetik ürünleri bakımın etkinliğin artırıyor. Yaklaşık 50 dakikalık bir uygulamanın sonunda ilk seansta gözle görülür bir etki sağlanıyor.

Anında güzelleştiren bakım…
CITYBEAUTY’nin uzman ekibi tarafından yapılan bir diğer uygulama olan Sindirella Bakımı. Anında etkisini gösteren Sindirella Bakımı, çekici bir etki yaratmak istenen anlar için de tercih edilebilecek bir yöntem. Temizleme, peeling, ampül uygulama, maske ve bitirme uygulamasından oluşan bakım; genç ve canlı bir görünüm yaratarak her kadının hayali olan mükemmel cilde ulaşmasını sağlıyor. 60 dakikalık uygulama, her cilt tipine (yorgun ve stresli ciltlere bile) bir kaç dakika içinde tazelik ve ışıltı veren Direct Beauty Fluid ile tamamlanıyor. SesaflashTM (susam proteinleri); cilde ipeksi bir yumuşaklık hissi kazandırarak uygulanmadan çok kısa bir süre sonra cildi sıkılaştırıyor. Mikroinciler; ışık yayıcı mikro pigmentler cildi aydınlatıyor. Cadı fındığı sıkılaştırıcı etki yaratırken; Salatalık cildi tazeleyerek nem veriyor. Vitamin E serbest radikalleri tutarken; ipek özleri ve Panthenol cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlıyor.

CITYBEAUTY Nişantaşı, Mecidiyeköy, Bakırköy, Acıbadem, Caddebostan, Kadıköy, Kozyatağı ve Samsun’da bulunan 8 şubesinde hizmetlerini sunuyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder