25 Ekim 2014 Cumartesi

essence aquatix ile su altı güzelliği
Avrupa’nın lider kozmetik markası essence, yeni özel koleksiyonu essence aquatix ile sizi bir denizkızına dönüştürmekle kalmayıp, parıldayan renkleriyle enerjinize ortak oluyor. Güneş ışığında parıldayan su kadar müthiş ve kusursuz olan essence aquatix koleksiyonu; renkli ojelerinden tırnak yapışkanlarına, dudak parlatıcılarından allık fırçasına geniş ürün seçenekleriyle su altı derinliklerinin güzelliklerini hissetmenizi sağlıyor.

essence aquatix simli eyeliner
essence aquatix koleksiyonu parıltılı efektleriyle, su mavisinin tonlarını fuşya ve gül pembesiyle bir araya getiriyor; ışıldayan bir makyajla yazın son günlerinde kendinizi bir denizkızı gibi hissetmenizi sağlıyor.

aquatix simli eyeliner özel formülü sayesinde uzun süre dayanıklı ve parıldayan bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. İki farklı renk seçeneği olan eyeliner, kirpik uçlarını belirginleştirmek için de kullanılabilir.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8,50 TLessence aquatix dudak parlatıcısı
Uzun sure dayanıklı ve jel forma sahip essence aquatix dudak parlatıcısı dudaklarınızın parıldamasını ve kendinizi muhteşem hissetmenizi sağlar.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 6,75TLessence aquatix ışıltılı toplar
Açık renkleri sayesinde taze ve canlı bir görünüm sunan aquatix ışıltılı toplar, açıp kapaması kolay şirin kutusuyla dikkat çekiyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 12,25 TLessence aquatix mini pudra fırçası
essence aquatix mini pudra fırçasının yumuşak kılları allığı kusursuzca hapsediyor ve cildinize pürüzsüzce yayıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 7,50 TLessence aquatix oje
Uzun süre dayanıklı ve yüksek kapatıcılık özelliğine sahip essence aquatix ojeler ile parıldayan kum ve holografik görünümler yaratılabiliyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 4,25 TLessence aquatix tırnak yapışkanı
Oje ve folyo ile hemen karışan ve çatlayarak eşsiz şekiller oluşturan denizkızı manikürü kolay şekil alıyor ve kolayca yapışıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 7,25 TLessence aquatix vücut simi
aquatix vücut simi, küçük parıltılı pigmentleri sayesinde cildinize hem hoş bir koku hem de parıltı sağlıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 10,25 TL


*Basın Bültenidir*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder