14 Aralık 2015 Pazartesi

HOLIDAY GIFT GIVING COLLECTION


Bobbi Brown bu yılbaşında, büyüleyici hediyeler almak –ya da vermek- isteyen güzellik heveslilerine özel tasarlanan dudak ve göz paletlerini, dudak parlatıcılarını ve fırça setlerini sunuyor. Yoğun ve ışıltılı kahverengiler ve altın tonlarını; pop renkler, koyu pembeler ve kırmızılar ile bir araya getiren Bobbi’nin 2015 Yılbaşı koleksiyonu herkesin olmazsa olmazı olacak.


YENİ, SINIRLI SAYIDA
Deluxe Cheek & Eye Palette
Makyaj tutkunları için tasarlanmış bu mükemmel çift katlı palet, tüm cilt tonlarına hitap eden iki kullanışlı allık ve sekiz çarpıcı farı bir araya getiriyor. 
Fiyatı: 300 TL


YENİ, SINIRLI SAYIDA
Mini Lip & Eye Palettes


Zahmetsizce anında rötüş yapmanız için gereken bu mini paletler mükemmel bir parti aksesuarıdır. Beş adet far ve yüksek parlaklıkta bir parlatıcıdan oluşan Mini Lip & Eye Paletler göz kamaştırıcı ya da yılbaşına hazır klasik bir görünüm için ihtiyacınız olan her şeyi içeriyor. 
Fiyatı: 180TL


YENİ, SINIRLI SAYIDA
Lip Gloss Trio


Bobbi’nin en sevilen Lip Glossları şimdi gece ya da gündüz makyajınıza son noktayı koymak için bir arada. 
Fiyatı: 170 TL


YENİ, SINIRLI SAYIDA
Lip Gloss Trio Belirginlik ve kalıcı renk veren çok yönlü rujlarda zengin pigmentli ruj etkisi kalem kolaylığında. 
Fiyatı: 205 TLSINIRLI SAYIDA
Long-Wear Eye Set


Gözlerde uzun süre kalıcı bir belirginlik sağlamak için ihtiyacınız olan her şey bu dörtlüde bir araya geliyor: Long-Wear Cream Shadow, Long Wear Gel Eyeliner, Smokey Eye Mascara ve Mini Dual-Ended Long Wear
Cream Shadow/Ultra Fine Eyeliner Brush.
Fiyatı: 230 TL


SINIRLI SAYIDA
Far Paletleri

Greystone Eye Palette Rich Caramel Eye PaletteSINIRLI SAYIDA
Shimmer Brick


Bobbi’nin doğal görünümlü; sıcak ve canlı bir ışıltı katan klasik Shimmer Brick’inin bu sınırlı sayıda tonu yanaklarınızı hafifçe aydınlatır.
Fiyatı: 230 TL


SINIRLI SAYIDA
Mini Brush Set


Bu kompakt Mini Brush Set, el
çantanıza atmak için mükemmeldir. Rötüş yapmak için ideal olan Bobbi’nin dört mini fırçasını içerir: Mini Face Blender, Mini Cream Shadow, Mini Eye Shadow and Mini Ultra Fine Eyeliner.
Fiyatı: 350TL


YENİ, SINIRLI SAYIDA
Travel Brush SetBu seyahat boy fırça seti ile kusursuz bir görünüm elde etmek için gerekli tüm araçlara sahip olacaksınız... Bobbi’nin olmazsa olmaz sekiz fırçasını içerir:
Face Blender, Sheer Powder,
Eye Shadow, Eye Liner,
Ultra Fine Eye Liner ve Brow Brush.
Fiyatı: 650TL


*Basın Bültenidir*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder