28 Nisan 2014 Pazartesi

UV DEFENCE İLE GÜNEŞ KORUMA VE ANTI AGING ETKİ BİRARADACilt yaşlanmasını hızlandıran başlıca faktör olan güneş, lekelerin görünümünü belirginleştirir, kırışıklıkları arttırır, cildi kurutur ve nemsiz bırakır. FILORGA,güçlü koruyucu yapısı ve anti aging etkisi gösteren içeriği sayesinde güneşin zararlı etkilerini yok eden UV –DEFENCE’i  yarattı.

UV DEFENCE Yaşlanma ve Kahverengi Leke Karşıtı Güneş Bakımı SPF 50+ UVB / UVA;

Çok yüksek Koruma :

UV ışınlarından kaynaklanan oksidatif etkiyi yok eden SunActin ve E vitamini ile desteklenen güneş filtreleri, UVB ve UVA ışınlarını bloke eder. Yüksek derecede koruma için anti oksidan etki sağlar.

Leke karşıtı etki:

Şerbetçiotu özü ile melanin sentezini düzenleyerek, pigmentasyon bozukluğunu tedavi eder. Güneş ışığı sebebiyle oluşan kahverengi leke görünümünü düzeltmeye yardımcı olur ve yenilerinin oluşması engellemeyi destekler.

Anti aging etki  :

Hyaluronik asit  ile   desteklenen NCTF sayesinde, hücresel metabolizma  ve fibroblastlarn  uyarılmasıyla, kolajende artış ve doku sertleşmesinde  azalma sağlanır, böylece  ince çizgi ve kırışıklıkarın görünümü azaltılırken, cildin renk bütünlüğünü de sağlamaya yardımcı olur.

Nemlendirme etkisi:

Cildin  lipidik bariyerini güçlendirmek ve nemsizlikle savaşmak  için gerekli olan lipidleri temin etmeye yardımcı olan Antileukine 6 (kahverengi yosun özü ) ile güneş ışığı kaynaklı nemsizlikle savaşır ve cildi içeriden yoğun  bir şekilde nemlendirir.

Cilt tarafından emilen aktif içeriklerin etkinliklerini arttırarak, yapılmış olan estetik işlemin faydalarını arttıran  UV-Defence, cildi koruma özelliğiyle de beraber  lazer,enjeksiyon ,peeling gibi işlemler sonrasında kullanım için de idealdir.

 Cilt yüzeyinde yağlı bir katman oluşturmaz, hafif dokusu sayesinde emilimi kolaydır.


Sadece Eczanelerde Fiyatı:109 TL

*Basın Bültenidir*


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder