17 Nisan 2014 Perşembe

KARL LAGERFELD PARFÜM TÜRKİYE’DE…
21. yüzyıl’ın en önemli ve yetenekli modacılarından Karl Lagerfeld kendi parfüm markasını yarattı. Dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunulan Karl Lagerfeld erkek ve kadın parfümleri modacının ikonik çizgisinden ilham alıyor.
Karl Lagerfeld, kendi adını taşıyan iki yeni ikonik parfüm yarattı.  Lagerfeld, günümüz stil sahibi modern kadınından ilham alan kokularıyla sizi baştan çıkaracak, duygularınızla dans edecek ve size stil sahibi dokunuşlar sunacak.


“Parfümler hayatınızı daha da güzelleştirir ve bir kıyafet kadar önemlidir…” Karl Lagerfeld


Kadınlar için hazırladığı parfümde, kreatörleri Serge Majoullier ve Christine Nagel'le ortak çalışan Lagerfeld, çiçek notalarına bolca yer veriyor. Limon, şeftali manolya ve gül özlerinin yer aldığı parfüm alt notalarında lavanta, misk ve amber ile birleştiriliyor. 


Lagerlfeld parfümlerin stilinizi tamamlayacak en önemli unsur olduğunu şöyle vurguluyor; Günümüzde moda artık sadece kıyafetlerden ibaret değil. Bir marka olmak için parfümlerin de ayrı bir yeri var. Kusursuz bir görünüm için parfüm, en az kıyafetler kadar önemli. Ne kadar güzel giyinirseniz, iyi kokmadıktan sonra bunun hiç bir önemi yok...” 

“Erkek kokusu kadınları cezbedecek…” 

Erkek kokusu için de parfüm kreatörü Christophe Hérault'la çalışan Lagerfeld, odun notalarına bolca yer veriyor. Aromatik kokusuyla üst notalarında mandalina ve lavanta; orta notalarında elma ve menekşe yaprakları; alt notalarında ise sandal ağacı ve amber ile her yaşa uygun ve özgün bir konu sunuyor.

Hazırladığı kokuyu kendisinin de çok severek kullandığını söyleyen Karl Lagerfeld, erkeklerin yeni kokusuyla kadınları peşlerinden koşturabileceğini düşünüyor.

KARL LAGERFELD FOR WOMEN 85ml EDP 271 TL, 45 ml EDP 188 TL

KARL LAGERFELD FOR MEN 100ml EDT 230 TL, 50 ml EDT 176 TL

*Basın Bültenidir*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder