27 Nisan 2014 Pazar

Cyrene Durulama Gerektirmeyen Yüz ve Makyaj Temizleme Suları
Cyrene, Misel teknolojisi kullanılarak  yeni nesil makyaj temizleme solüsyonları geliştirmiştir.
Misel solüsyonlarının en belirgin ve farklı özellikleri durulama gerektirmeden makyajı ve kiri temizlemeleridir.


Cyrene Misel Solüsyonlarının piyasadaki diğer benzer ürünlerden farkı yağ içermeyen özel formülleri ile gözleri yakmadan ve kirpikleri dökmeden, yüzünüzü kir ve makyajdan nazikçe arındırmasıdır. 

Durulama gerektirmeden yüz, dudak ve gözlerdeki kiri, makyajı ve makyaj kalıntılarını etkili bir şekilde temizler, gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. 

İçeriğindeki Pro Vitamin B5 sayesinde kirpikler beslenir. Yağ, Etil Alkol, Esans, Renklendirici ve Paraben içermez. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.  Temizleme sonrasında cildi rahatlatarak ipeksi ve yumuşacık bir his bırakır. 


Farklı cilt tipleri için iki çeşit olarak tasarlanmıştır:


 Hassas ve Kuru Ciltler için

Cyrene Sensitive Cleansing Micellar Water and Make-up Remover

İçeriğindeki Pro Vitamin B5 ve gliserin cildi ve kirpikleri nemlendirerek besler. Yeşil çay özleri antioksidan etki sağlayarak cildi sakinleştirir ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korur. Allantoin ciltte kızarıklıkların ve yanmaların oluşmasını engelleyerek cildi korur, sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 


 Karma ve Yağlı Ciltler için

Cyrene Ultra Soft Cleansing Micellar Water and Make-up Remover

İçeriğindeki Pro Vitamin B5 ve gliserin cildi ve kirpikleri nemlendirerek besler. Aloe Vera Yüksek oranda su tutma özelliği sayesinde cilde hidrasyon etkisi yaratarak cildi nemlendirir. Kan dolaşımını aktive ederek yeni hücre oluşumunu tetikler. Ayrıca Aloe Vera vitamin, amino asit, mono sakkarid ve polisakkarid açısından zengindir. 

Ayrıntılı bilgi ve satın almak için www.cyrene.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz, yenilikler ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi sosyal medya dan takip edebilirsiniz


*Basın Bültenidir*


2 yorum:

  1. Deneyeceğim mutlaka :) Bloğunuzu da takibe aldım bana da beklerim
    sevgiler
    www.pisimel.com

    YanıtlaSil