31 Mart 2014 Pazartesi

“THE DIFFERENT COMPANY” ZARİF KOKULARIYLA DOĞALLIK VE LÜKSÜ BİRARAYA GETİRİYOR
En doğal materyallerin kullanıldığı, özel harmonileriyle büyüleyen, benzersiz ve zarif niş parfümler yaratan “The Different Company” Türkiye’de… 2000 yılında doğan Fransız parfüm markası, dünyanın önde gelen parfüm tasarımcılarının yaratıcı çalışmalarıyla oluşturulan sıra dışı koleksiyonlar sunuyor.“FARKLI OLMAK EN BÜYÜK LÜKSTÜR…”

“Kendinizi, kokuların baş döndürücü etkileriyle bezenmiş bir dünyada, hiçbir sınırlama olmaksızın özgürce şımartın. Çünkü farklı olmak en büyük lükstür.”


The Different Company’nin zıtlıklar üzerine kurulu kokusu Oriental Lounge baharatlı-oryantal kokusu ile esrarengiz, kışkırtıcı ve göz kamaştırıcı…  Kaloupile yapraklarının ferah yumuşaklığıyla, satin ağacının mayhoşluğu ve amberin derinliği arasında şaşırtıcı bir denge kuruyor.

Oriental Lounge, adeta Bin Bir Gece Masalları’ndaki sonsuz oryantalliği modernize ediyor. Üst notalarında Kaloupile yaprakları, bergamot; orta notalarında kırmızı gül ve satin ağacı; alt notalarında Tonka fasulyesi, amber, labdanum bulunuyor.

90 ml - 660 TL

HARVEY NICHOLS KANYON ve BEYMEN ZORLU CENTER’da!

*Basın Bültenidir*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder