10 Şubat 2014 Pazartesi

BOYALI VE RÖFLELİ SAÇLARA BAKIM YAPAN SERİ: BIOBLAS COLOR INTENSE


Sağlıklı ve güzel görünen saçlara sahip olmak için kadınlar olarak saçımızı birçok işlemden geçiririz. Moda olan renkleri takip etmek, değişikliği sevmek ya da ruh halimize göre saç rengimizi değiştirmek bir kadının saç rengini değiştirmesi için önemli sebeplerdir. Saçınızın hem rengini değiştirmek istiyor hem de dökülmesinden ve sağlıksız olmasından korkuyorsanız Bioblas’ın size bir sürprizi var: Saç dökülmesine karşı geliştirdiği boyalı ve röfleli saçlara özel Bioblas Color Intense serisi.


Mevsim değişiklikleri gibi doğal etkenlerin yanı sıra saç boyası, röfle, perma gibi kimyasal işlemler, stres, hormonal değişiklikler, kullanılan bazı ilaçlar, genetik yatkınlık, yetersiz beslenme, bilinçsiz diyet yapmak dönemsel veya sürekli saç dökülmesine neden olur. Saçın sağlıklı olması, saç köklerinin güçlenmesi ve dökülmemesi için saçın vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Boya ve röfle gibi işlemler sonrasında zarar gören saçlarınıza güçlü bir bakım yapmak için Bioblas Color Intense Serisi yanınızda.

Saçlara yenileyici bakım sağlayan BIOBLAS Color Intense Serisi boyalı ve röfleli  saçlara özel içeriğiyle saç renginin uzun süre yoğun ve canlı kalmasını sağlar. Aynı zamanda içeriğinde bulunan kreatin ve seramid saç köklerini güçlendirerek saçı yeniden yapılandırır. İçerdiği kreatin ve seramid her bir saç teline hızlıca penetre olur ve saçı kökten uca onarırken, saçı UV filtreli formülü ile saç rengini  güneş ışınlarının negatif etkilerinden korur.

Şampuan, sıvı saç kremi ve bakım maskesinden oluşan BIOBLAS Color Intense Serisi  saç rengini korur, boyalı saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar ve saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Bioblas’ın içeriğindeki bitkisel serumun saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saç köklerini beslediği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

10 yorum:

 1. Bioblas ın saç boyası bir harika. renkleri çok canlı ve birebir tutuyor. Şampuan olarak Bioblas kullanıyordum. Boyalarını çıkarmakla da nekadar isabetli bir karar vermişler.

  YanıtlaSil
 2. Bıoblas ürünleri tek kelime ile harika..

  YanıtlaSil
 3. Benim saç rengimi değiştirdi ama ya böyle Boz bi renk oldu:(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence sizde başka birşeyden kaynaklı bizim ailemizde birçok kişi son zamanlarda bioblas ile boyadılar ve fazlasıyla memnun kaldılar

   Sil
 4. Saç renginizi değiştirdiğine çok şaşırdım. zemin rengi ne renkti. geçişten dolayın olmasın. ben memnunum şahsen.

  YanıtlaSil
 5. Bu arada şuan benimde kullandığım boyalı ve röfleli saçlar için şampuanı. birde maskesi varmış kullanan varmı?

  YanıtlaSil
 6. Çok soru sordum ama :) farklı önerileri olan varsa paylaşırsa sevinirim sonuçta saçlarımız herşeyimiz... Bioblas sıvı saç kremi falan varmış bilen varsa paylaşırsa sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sıvı saç kremini ben kullanıyorum gayet mem unum

   Sil
 7. güzel ürün

  YanıtlaSil
 8. farklı önerisi olan var mı

  YanıtlaSil