9 Ocak 2014 Perşembe

VERY IRRESISTIBLE HAPPY BIRTHDAY İLE 10. YILINI KUTLUYOREfsane parfüm VERY IRRESISTIBLE, GIVENCHY‘nin 10 yıllık başarısını kutlamak için doğadaki en prestijli 10 gül kullanılarak yenilendi.  Şişesi ise daha önce hiç gerçekleşmemiş bir tasarımla zenginleşti.
BİR KLASİĞİN DOĞUŞU

2003’te, Fransız zarafeti ve Amerikan çekiciliği bir araya getirilerek benzersiz bir parfüm yaratıldı:  Very Irrésistible…

Bu eşsiz tasarım moda evinin geçmişine damga vurmuş olan Audrey Hepburn - Hubert de Givenchy arkadaşlığını yansıtmaktadır.  Birinin cazibesi ve coşkusunun, diğerinin eşsiz stiliyle bir araya getirilmesiyle yaratılan Very Irrésistible, bu ikilinin sofistike ruhunu taşıyan yapısıyla Givenchy parfümleri arasında bir klasik oldu.

Bugün ise başarısının 10. yılını kutluyor…

VERY IRRESISTIBLE HAPPY BIRTHDAY, parfümün bütün ihtişamını en yoğun şekilde ortaya çıkaran orijinal ahengini baz alıyor.

 Karşı konulamaz eşsiz kadınsılık için 10 gül ile zenginleştirilen Eau De Parfum

Parfümün sırrı: Orijinal VIG gül/yıldız çiçeği harmonisini andıran özel bir gül

En hassastan en şehvetliye kadar uzanan notalar serisi…

Baştan çıkarıcı ve kadifemsi bir hal alan sert ve berrak buket


VERY IRRESISTIBLE YENİ YÜZÜ AMANDA SEYFRIED

Mutlu, enerjik ve gizemli genç kadının baş döndürücü cazibesi…
Sadece güzel değil spontan, ışık saçan, etkileyici görünüşünün yanı sıra doğuştan gelen bir zerafet, naturellik ve moderniteye de sahip…

Nine Lives, Mamma Mia!, Chloe, Dear John, Red Riding Hood, Time Out  ya da yakın geçmişte  Les Misérables ve Lovelace gibi unutulmaz filmlerde , rol alan Amanda  yakın arkadaşı olan  Givenchy tasarımcısı Riccardo Tisci defilelerini en ön sıradan izleyerek  ve katıldığı bir çok organizasyonda  markanın  kıyafetlerini giyerek Givenchy tutkusunu gözler önüne seriyor.

VERY IRRESISTIBLE HAPPY BIRTHDAY 50 ml 216 TL / 75 ml 261 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder