6 Ocak 2014 Pazartesi

BALMAIN, IVOIRE PARFÜMÜ İLE EN ÖZEL ANILARINIZI YENİDEN CANLANDIRIYORBalmain, seksenlerin en ünlü parfümlerinden biri olan Ivoire’ı yeniden canlandırmaya karar verdi. Balmain Ivoire, maceradan zevk alan, iz bırakan, özgür ve şık kadınlarda moda tutkusunun ve lüksün buluşması ile yeniden hayat buluyor. Çiçeksi ve yeşil notaları barındıran şipre kokusu ile modernliğin ve zarafetin yeni sembolü haline geliyor.

Ivoire,fransız mirası ve yeniden doğuş...

Pierre Balmain’in yarattığı en son koku olan Ivoire’in ardındaki şiirsel hikayeye odaklanan Balmain moda evi couture parfüm savaşında yepyeni bir sayfa açıyor. Balmain’in şipre kokusu Ivoire, çiçeksi ve yeşil notalar barındırıyor. Üst notalarda menekşe yapraklarının portakal ve mandalinanın canlı etkisiyle birleşiyor. Bu canlanış orta notalarda, yasemin, gül, ylang ylang ve kasnı otunun ferah notaları ile buluşuyor. Parfüm, alt notlarda ise vetiver, sandal ağacı, paçuli ve vanilya ile tamamlanıyor.

             Benzersiz Couture tasarımı ile fark yaratıyor

Couture mirasının izlerini taşıyan şişe, altın detayları, mimari ve grafik şifreleri ile Balmain moda evinin kodlarını taşıyor.

Koleksiyon
Eau de Parfum 100ml/3.3 fl.oz. Natural Spray  246 TL
Eau de Parfum 50ml/1.7 fl.oz. Natural Spray    170 TL

Balmain Ivoire sadece Douglas’larda satışta !
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder