5 Aralık 2013 Perşembe

Etkinliğimizde Sponsor Olarak Vivaldi Kozmetik te Bizi Yanlız Bırakmadı

Vivaldi Kozmetik' te bizim etkinliğimize sponsor olarak bizi yanlız bırakmayan firmalarımız arasında bizlere kendi elleriyle emek vererek süsledikleri o hoş kremlerini gönderdiler kendilerine buradan ne kadar teşekkür etsek azdır Tuğçem Hanım ve Güzin Hanıma. Size Biraz Sistemlerinden ve Vivaldi Kozmetik'ten bahsetmek istiyorum.

Vivaldi Kozmetik , Kozmetik pazarında hızla büyüyen Vivaldi Kozmetik müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilmek amacıyla genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
Misyon
Alanında lider ve yenilikçi bir konuma gelmek,
Ar-ge çalışmalarını ön planda tutarak fiyat/kalite değerlerini müşteri lehine geliştirmek,
Diğer güzellik ve kişisel bakım ürünleri ile birlikte yurtiçi pazarında gelecekti büyümeyi temin etmek,
Rekabetçi pazar koşullarına optimum düzeyde hızlı cevap vererek yenilikçilik anlayışıyla, kailteden ödün vermeden mevcut sektörde kalıcı olmak,
Başta kendi hedeflerini aşarak yenilenen ürün çeşitleri ve artan kalitesiyle tüketiciyle beklentilerinin üstünde ürünlerle buluşturmak,
Sektörümüzde her geçen gün büyürken; doğaya saygımız ve toplumsal duyarlılığımızdan ödün vermeyen bir şirket olma yolunda inancımızı sürdürmekteyiz.
Yenilikleri takip ederek, değişime açık olmak,
Satış ve bilgi teknelojilerini günün koşullarına uyarlamak ve kullanmak,
Müşteri odaklı olmak,
Kaliteli ürünleri ekonomik olarak piyasaya sunmak,
Tüm çalışanlarını mutlu görmektir.
Açıklama
Kozmetik pazarında hızla büyüyen Vivaldi Kozmetik müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilmek amacıyla genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
www.vivaldikozmetik.com.tr

ilk hedefi siz değerli müşterilerimizin ve çalışma partnerlerimizin değişen ihtiyaçlarına değişmeyen kalite ve istikrarlı bir şekilde karşılık vermektir.
Vivaldi Kozmetik hayata canlılık katmaktır… 

İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markalarla ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla,cilt bakımından, hayatınıza farklı renk katacak kokulara ve takılara , evinizin ve aile fertlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü tek bir katalogta toplayarak size sunar.

Cazip fırsatların ve akıllı alışverişin yeni adresi olan Vivaldi Kozmetik, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşam sizleri bekliyor!

ve bizlere gönderdikleri o harika hediyelerin resimlerini paylaşmak istiyorum sizlerle çok teşekkürler 

Ve etkinlik günümüzden Vivaldi Kozmetik ile ilgili karelerBen Vivaldi Kozmetik'i anlatırken:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder