19 Nisan 2015 Pazar

Scholl ile Ayaklarda Pamuksu dokunuş


Yüzümüzü ısıtan güneşle birlikte giysilerimizdeki fazlalıkları atarken kalın ayakkabı ve çizmeleri çıkartarak ayaklarımızın da hafifleyeceği bahar günleri gelip çattı. Kış süresince çorabın, kalın ayakkabı ve çizmenin içinde gözlerden uzak kalan, çoraba takılan, çatlayan topuklar ve kuruyan ayaklardan  kurtularak ayaklarımızı çekinmeden gösterme zamanı geldi.Göz önüne serilen ayakların sezonu için geri sayım başladı... 
Baharla birlikte gündelik bakım ritüeline Scholl Velvet Smooth Express Pedi’ni ekleyerek ayaklarınızdaki sertleşmiş deriden kısa sürede kurtularak özgürce göstermekten çekinmeyeceğiniz bakımlı ayaklara  kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 
Scholl tecrübesinin en yenisi, İngiltere’nin bir numaralı* ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde sertleşmiş deriyi bir dokunuşta ve birkaç dakika içinde temizleyerek ayakları topuklarla birlikte bebeksi yumuşaklığa kavuşturuyor. Gümüş renkli halkası sola çevrildiğinde çalışmaya başlayan ürün, dört adet kalem pille çalışıyor. Orta derecede baskı uygulayarak kuru ve temiz ayak ve topuklarda gezdirilen Scholl Velvet Smooth Express Pedi’nin ayaklarınızda yaratacağı farkı daha ilk kullanımda göreceksiniz. Ürün kullanımı sonrasında ayak bakımınızı topuk çatlak kremini sürerek tamamlayabilirsiniz.

*Basın Bültenidir*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder