16 Ağustos 2014 Cumartesi

essence ile yaz sıcaklarında göz makyajınız bozulmasın

 Avrupa’nın 1 numaralı kozmetik markası essence, ürünleriyle yaz sıcaklarında en dayanıklı göz makyajını sunuyor. 
essence’in suya dayanıklı göz kalemi, eyeliner ve maskaraları ile yaz partilerinin ve plajların en güzel kızı siz olacaksınız! 

Avrupa’nın en çok tercih edilen kozmetik markası essence, tüm yazı güzel ve bakımlı geçirmenizi sağlıyor. essence’in suya dayanıklı göz kalemi, eyeliner ve maskaraları ile göz makyajınız akmadan her ortamda ışıldıyor. 


essence get BIG! lashes suya dayanıklı hacim maskara

Yüzdükten sonra bile belirgin ve hacimli kirpiklere sahip olmak ister misin? Bulaşmayan essence get BIG! lashes suya dayanıklı hacim maskarayı her ortamda kullanabilirsin.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 9,25TL


essence all eyes on me suya dayanıklı maskara

Kirpiklerde hacim, uzunluk ve kıvrıklık sağlayan essence all eyes on me suya dayanıklı maskara ter ve gözyaşlarına karşı dayanıklıdır. Spor aktiviteleri ve yaz yağmurları makyajınızı bozmasın.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 7,25TL


essence liquid ink suya dayanıklı eyeliner

Olmazsa olmazınız olacak bir eyeliner! Suya dayanıklı liquid ink eyeliner özel ince uçlu aplikatörü ile kusursuz bir uygulama sağlar. Muhteşem gözler için siyah çizgiler çekmek artık çocuk oyuncağı.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 9,25TL


essence liquid suya dayanıklı eyeliner

essence liquid suya dayanıklı eyeliner hızlı kurur ve uzun süre dayanır. Yenilikçi aplikatörü sayesinde rahatça kusursuz çizgiler çekebilirsiniz. 

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 9,25TL
  essence suya dayanıklı jel göz kalemi

Yumuşak, suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı yapısı ile jel göz kalemi tüp yerine kalem şeklinde. Kadifemsi ve pigmentasyonu yüksek essence suya dayanıklı jel göz kalemi ile yoğun eyeliner stilleri uygulayabilirsiniz. 

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8,50TL


*Basın Bültenidir*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder